ArabicEnglishPersian
Slide 01-min
Slide 02-min
Slide 03-min
previous arrow
next arrow

با انواع بسته بندی کالا آشنا شوید! کاربرد هر نوع بسته بندی چیست ؟

بسته بندی انواع و اقسام مختلفی دارد. در این مطلب سعی داریم تا کمی درمورد انواع بسته بندی کالا صحبت کنیم. امروزه تنوع در همه چیز زیاده در بسته بندی هم به همین شکل است و شما میتوانید از بین انواع مختلف تای\ های بسته بندی نوع بسته بندی خودرا انتخاب کنید و حسابی به آن رنگ و لعاب بدهید. بسته بندی امری بسیار مهم در حفاظت از محصول و تامین امنیت محصول هست و به غیر از تامین امنیت در برندسازی و تبلیغات و جذب مشتری به سمت خود با طراحی زیبا و چشم نواز نقش بسزایی را ایجاد میکند لذا اهمیت بسته بندی را جدی بگیرید و به آن توجه ویژه ایی داشته باشید.

همچنین شما برای ثبت سفارش بسته بندی محصولتان به صفحه سفارش بسته بندی و جعبه مقوایی در وبسایت پک هلپ مراجعه کنید.

 

انواع مختلف

 

اما انواع مختلف بسته بندی چیست ؟

 

بسته بندی پلاستیکی

۱- بسته بندی پلاستیکی

در این روش از قالب های آماده و از پیش ساخته شده استفاده میشود،از مزیت های این روش میشود به طول عمر زیاد، بازبودن دست در طراحی های مختلف و مقاومت بالا اشاره کرد. این نوع از بسته بندی بسیار رایج و محبوب است و بیشتر در صنعت قطعات خودنمایی میکند.

  • طول عمر زیاد
  • بازبودن دست در طراحی
  • مقاومت و ماندگاری بالا

 

بسته بندی مقوایی

۲- بسته بندی مقوایی

یکی دیگر از انواع بسته بندی، بسته بندی مقوایی است، این روش از قدیمی ترین و رایج ترین روش بسته بندی است .  این نوع از بسته بندی جدای از اینکه از مقاومت و حفاظت خوبی برخوردار است و همچنین دست در طراحی بسیار باز هست میتوان به این هم اشاره کرد که معمولا در موارد دیگری هم از بسته های این چنینی توسط خریداران استفاده میشود و قابل بازیافت هم میباشد.

  • قابل بازیافت
  • مقاومت و حفاظت خوب
  • قابل استفاده مجدد

 

بسته بندی استوانه ایی

۳- بسته بندی استوانه ایی

این روش کاربرد کمتری دارد و به اندازه دو روش قبلی رایج نیست، شاید بسته بندی مدادرنگی هارا دیده باشید کهدر قالب یک بسته استوانه ایی فلزی میباشد، این روش در مصارف و محصولات خاص مورد استفاده میگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =