ArabicEnglishPersian
Slide 01-min
Slide 02-min
Slide 03-min
previous arrow
next arrow
بسته بندی خلاقانه محصول

یک بسته بندی خوب چگونه باعث افزایش فروش میشود ؟

بسته بندی را صرفا امری جهت حفظ امنیت محصول خود ندانید، بسته بندی چیزی فراتر از این این هست که صرفا تامین کننده امنیت محصول شما باشد، درسته امنیت محصول امری بسیار مهم و ضروری میباشد و باید به بهترین شکل تامین شود اما این همه چیز نیست!شما باید در بسته بندی همه فاکتورهای مهم را رعایت کنید، مانند زیبایی، امنیت، تبلیغات و برندسازی اصولی و .... تصور کنید که محصول شما قرار است در یک قفسه پر از محصولات متنوع در یک مغازه ایی قرار بگیرد، شما تنها چند ثانیه فرصت دارید تا به محض مواجه شدن خریدار با محصولتان نظر اورا جلب کنید و اورا وادار کنید تا به سمت محصول شما بیاید و برسی بیشتری داشته باشد، اگر از فرصت چندثانیه ایی برخورد چشمان مشتری به محصولتان درست استفاده نکنید و اورا به سمت محصول جذب نکنید عملا فروش شما به طرز قابل توجهی پایین میاید! شما باید به بهترین شکل با چشمان مشتری بازی کنید ، به خوبی برندسازی کنید در بسته بندی محصولتان و فاکتورهای زیادی که وجود دارد را رعایت کنید، تیم مجرب و کاربلد پک هلپ آماده اند تا بسته بندی حرفه ایی و درخور کسب و کار شما تولید کنند!

جعبه های مقوایی ما انتخابی عالی هستند، چرا ؟

جعبه های مقوایی هم به خوبی امنیت محصول شمارا تامین میکنند ، هم از نظر قیمت معقول هست و هم از نظر طراحی و زیبایی، همیشه برای کسب و کار خود ارزش قائل باشید چراکه شما لایق بهترین ها هستید و همچنین مشتریان شماهم لایق بهترین ها هستند، تیمی کاربلد و حرفه ایی در پک هلپ آماده هستند تا در زمینه طراحی جعبه مقوایی محصولاتتان شمارا یاری کنند ، ما پذیرای سفارش های طراحی جعبه مقوایی شما هستیم و متعهد هستیم تا از بهترین مواد و دستگاه ها برای ساخت جعبه مقوایی شما استفاده کنیم. جعبه های مقوایی همانطور که قبلا اشاره کردیم گزینه ایی مناسب جهت استفاده برای بسته بندی محصولاتتان میباشد چراکه هم امنیت محصول را به خوبی تامین میکنند، هم دست شما در طراحی تا حد خوبی باز هست و از از نظر اقتصادی به صرفه است!

جعبه مقوایی محصول

چرا سفارش بسته بندی و جعبه مقوایی در پک هلپ بهترین انتخاب است ؟

قیمت مناسب

قیمتی مناسب و رقابتی

ما در پک هلپ متعهد هستیم تا بسته بندی و جعبه مقوایی را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب ارائه کنیم.

امتیاز بالا و تیم حرفه ایی

تیمی حرفه ایی و کاربلد

تیمی کاربلد، متخصص و با تجربه پذیرای سفارش شما در پک هلپ میباشند.

پوشش همه نیازها

پوشش همه نیازهای شما

ما صفرتا صد نیازهای شمارا پوشش میدهیم و پذیرای هرنوع سفارش بسته بندی و جعبه مقوایی میباشیم.

کیفیت بالای بسته بندی ها

استفاده از بهترین دستگاه ها و مواداولیه

در پک هلپ شما میتوانید تمام سفارش های بسته بندی ، جعبه مقوایی، هاردباکس و ساک دستی خودرا به تیم مجرب ما بسپرید.

پک هلپ آماده راهنمایی و ارائه مشاوره میباشد

اگر نمیدانید چه نوع بسته بندی و با چه طرح و ایده ایی مناسب محصول شماست، ما آماده مشاوره دادن به شما هستیم، تیمی حرفه ایی و با تجربه در زمینه طراحی و ساخت بسته بندی و جعبه مقوایی آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

02133487512
بسته بندی موبایل

چرا بسته بندی و جعبه مقوایی امری حساس است و باید به آن توجه ویژه ایی کرد؟

بسته بندی امری مهم هست و شما عزیز صاحب کسب و کار میبایست که به آن توجه ویژه ایی داشته باشید، شاید برایتان پیش آمده باشه که به دو محصول یکسانی برخورد کنید که هیچ شناختی از برند آن دو محصول ندارید، قیمت ها کاملا یکسان و محصول همان محصول هست، در زمان انتخاب در چنین مواقعی اکثر افراد از روی بسته بندی آن محصول تصمیم گیری به خرید میکنند و این یکچیز ثابت شده است. اگر محصول شما در یک خرده فروشی بین انبوهی از محصولات قرار دارد شما باید با هوشمندی هرچه تمام تر با بسته بندی حرفه ایی و زیبا، خریدار را به سمت محصول جذب کنید و پس از جذب خریدار به سمت محصول اورا وادار به خرید محصول کنید و خاطره ایی خوش از برندتان در ذهن او ایجاد کنید.

جعبه های مقوایی ، مقرون به صرفه و با کیفیت ؟

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و یا صاحب کسب و کاری نوپا هستید و نمیخواهید هزینه زیادی بابت بسته بندی کنید و هاردباکس ها را انتخاب کنید، جعبه های مقوایی انتخابی خوب برای شما هستند، جعبه هایی بادوام و با کیفیت و در عین حال زیبا که میتوانند نیاز کسب و کار شمارا به خوبی برطرف کنند. جعبه های مقوایی در عین حال با کیفیت بودن از قیمت مناسبی برخوردارند و همچنین از ظاهر زیبایی برخوردارند. قطعا از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد و تیم پک هلپ کاملا آماده و پذیرای هرنوع سفارشی از شما زمینه جعبه های مقوایی میباشد.

جعبه مقوایی هدفون

پاسخ به برخی از پرسش ها درمورد بسته بندی، ساک دستی و جعبه های مقوایی

 • چه زمانی برای بسته بندی، هاردباکس انتخاب خوبیه ؟

  هاردباکس را بسته بندی لوکس برای محصولات گران قیمت میدانند و توصیه نمیشود از آن برای هر محصولی استفاده شود، از برخی ویژگی های هاردباکس ها میتوان به محکم و با دوام بودن، لوکس و زیبایی و همچنین در 90 درصد مواقع ماندگاری ابدی در خانه خریدار اشاره کرد

 • چرا جعبه مقوایی و بسته بندی اختصاصی مهمه ؟

  خریداران به ظاهر اهمیت زیادی میدهند و بخش قابل توجهی از تصمیم گیری آنها براساس ظاهر شکل میگیرد و جدای از آنها جهت برندسازی و تبلیغات، شما به یک بسته بندی یا جعبه مقوایی اختصاصی و حرفه ایی لازم دارید تا بتوانید رسالت محصول و برند خودرا به خوبی بیان کنید

 • انواع مختلف جعبه های مقوایی کدامند ؟
  • جعبه قفسه ایی آماده
  • جعبه بایگانی
  • درب دار
  • جعبه قفل دار
  • جعبه پاکت نامه ایی
  • بسته بندی پنج تابلویی
  • همپوشانی کامل
  • کارتن بسته بندی
  • کیف پول بسته بندی
  • جعبه پیتزایی
  • جعبه قفل خودکار
  • سینی قفل خودکار

گالری تصاویر


کمی بیشتر درمورد بسته بندی و جعبه مقوایی بدانید

در اولین قدم و طبیعتا مهمترین هدف از بسته بندی این هست که جلوگیری بشه از آسیب رسیدن به محصول و در گام دوم هدف شرکت ها و برند ها شناساندن خود به مشتریان هستند که این عمل با مارک مخصول هر برند برروی بسته بندی انجام میشه و بسیاری از افراد هنگام خرید یک محصول به مارک و برند آن محصول توجه میکنند و تاثیر بسزایی هم در انتخاب یک محصول دارد! تقریبا از سال ۲۰۱۶ به بعد بسته بندی دچار تحول و دگرگونی های زیادی شده ، امروزه شرکت ها و کسب و کارهای مختلف از بسته بندی به عنوان روشی برای افزایش فروش و بازاریابی استفاده میکنند و مانور زیادی روی این موضوع میدهند بر خلاف گذشته که بسته بندی صرفا چیزی بود که از آسیب رسیدن به محصول جلوگیری میکرد و نام سازنده را برروی آن تبلیغ میکرد.


بطور خلاصه میتوان گفت:
 • محافظت و امنیت
 • دادن اطلاعاتی درمورد محصول
 • تبلیغ و تبلیغات
 • آسانی و کاربردی

بسته بندی هاردباکس

اصلا چرا به یک بسته بندی نیاز داریم ؟

محصول شما در اولین گام نیاز به حفاظت هنگام حمل و نقل و استفاده دارد بنابر این نیاز شما به بسته بندی امری حیاتی میباشد. اما فقط حفاظت نیست، خریدار باید حس راحتی کار با محصول را پیدا کند و همچنین شما نیاز دارید تا در قفسه محصولات بدرخشید تا بتوانید نظر خریداران را جلب کنید و مهم تر از همه برندسازی و تبلیغات هست! اینها تنها گوشه ایی از نیازهای ما به بسته بندی میباشد.یک بسته بندی و جعبه مقوایی خوب چقدر در فروش ما تاثیر داره ؟

شما زمان و هزینه زیادی را صرف ساخت یک محصول میکنید و سپس به عنوان مثال آنرا به یک خرده فروشی میفروشید و در نهایت محصول شما در قفسه ایی با انبوهی از محصولات قرار میگیرد،مشتریان بصورت گذری یک به یک قفسه هارا رد میکنند و صرفا یک نگاه سریع و بی جزئیات به قفسه ها میکنند و میگذرند،شما باید بتوانید در همین نگاه چندثانیه ایی نظر خریدار را جلب کنید و اورا وادار کنید تا نزدیک تر بیاید و محصول شمارا در دست بگیرد و بیشتر برسی کند، اگر بتوانید چنین کاری کنید شانس شما برای فروش افزایش یافته،همچنین در گام بعدی باید نکات و اصول در آن رعایت شود تا هنگام برسی دقیقتر محصول توسط خریدار نظر اورا کاملتر کند و اورا وادار به خرید کند، به جرات میتوان گفت یک بسته بندی و جعبه مقوایی حرفه ایی و اصولی میتواند تاثیر فوق العاده ایی در افزایش فروش شما داشته باشد.


برندسازی و تبلیغات

هرچه زیباتر به یادماندنی تر! معمولا مردم هرچیز زیبایی را که میبینند به خوبی به خاطر میسپارند و همین به معنای برندسازی میباشد.یک بسته بندی زیبا حتی شانس دوام و ماندگاری بیشتر در نزد خریدار حتی پس از مصرف محصول را دارد و این یعنی دیده شدن و برندسازی عالی برای کسب و کار شما.


افزایش امنیت محصول

فکرش را بکنید محصولی را خریداری میکنید، به خانه می آیید و پس از بازکردن بسته بندی متوجه میشوید که بر اثر ضربه ایی کوچک، محصول درون آن از بین رفته است! چه حسی به سازنده و آن محصول پیدا میکنید؟ بنابر این حفظ امنیت محصول امری مهم در بسته بندی و جعبه های مقوایی میباشد.


دانلود PDF توضیحات کاملتر بسته بندی

مشتریان ما