ArabicEnglishPersian
Slide 01-min
Slide 02-min
Slide 03-min
previous arrow
next arrow

۵ نوع از بهترین بسته بندی ها در سال ۲۰۲۱ کدامند ؟

در این مطلب از وبسایت پک هلپ میخواهیم شمارا با ۵ نوع از بهترین بسته بندی در سال ۲۰۲۱ آشنا کنیم، باما همراه باشید. دنیا دائما درحال پیشرفته و سطح توقع و انتظارات مردم هم هرساله بیشتر میشود، بنابر این شرکت های بسته بندی و حتی گروه های کوچک که کاربسته بندی را انجام میدهند هم باید دائما خود را بروز کنند و نیازروز مردم و بازار را شناسایی کنند و قدم به قدم آن و یا حتی چند قدم جلوتر حرکت کنند ، از این رو در این مطلب قصد داریم تا ۵ نوع از بهترین بسته بندی در سال ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم.

بسته بندی خلاقانه جعبه شکلات داغ

و اما این ۵ تا از بهترین بسته بندی های سال ۲۰۲۱ کدامند ؟

همانطور ک میدانید بسته بندی های خلاقانه ، حساب شده ، ایده پردازی شده تاثیر بسزایی در جذب مشتری و به فروش رسیدن دارند ، بسته بندی که از نظر ظاهری حس خوبی را القا کند و از نظر تجربه کاربری هم حس راحتی و کاملی را ارائه دهد میتواند نظر مشتری را جلب و آنرا به سمت خرید محصول بکشاند، در ادامه میتوانید این ۵ نوع از بهترین بسته بندی سال ۲۰۲۱ را مشاهده کنید.

 

۱- طراحی های کوچک و مصوری که محتوای درون جعبه را نشان میدهد!

استفاده از تصویر و یکسری الگوها میتواند در جذابیت و القای حس خوب بشدن ناثیر گذار باشد. همچنین میتوان محتوای درون جعبه را دید و در سال ۲۰۲۱ انتظار میرود بیشتر از این نوع بسته بندی استفاده شود بسته های که در آنها از تصاویر و الگوهای خاصی استفاده شده و از همه مهمتر به شما سرنخی از محتوای جعبه میدهد!

 

بسته بندی کوچک و مصور

 

این تصاویر اغلب ساده و یا انتزاعی هستند و با وجود ساده بودن بشدت جذاب و شیک هستند و مهمتر از همه در اکثر اونها میتوان محتوای درون جعبه را دید و این مورد را میتوان از مهمترین ویژگی های این نوع بسته بندی دانست.

 

۲- حس واقعی و لذت بخش جعبه گشایی!

شاید در شبکه های اجتماعی فیلم هایی را با عنوان جعبه گشایی یا آنباکسینگ محصولات مختلف دیده باشید، حقیقت این است ک افراد زیادی جعبه گشایی برایشان به شدت لذت بخش هست،حال شما حسابش را بکنید که یک بسته بندی خلاقانه و جذاب که مهمتر از آن طراحان آن برای جعبه گشایی هم برروی آن فکر کرده اند چه حس لذتی به خریدار القا خواهد کرد.

 

بسته بندی نوشیدنی

 

۳- بسته بندی ساده و با مهندسی های ساده !

هنوز هم که هنوزه محبوبیت بسته بندی های ساده اما شیک از بین نرفته و بلکه روز به روز هم زیادتر میشود ، جعبه هایی که طراحی پیچیده و پرزرق و برقی ندارند اما در همان نگاه اول عاشقشان میشوید!

بسته بندی ساده نوشیدنی

۴- بسته بندی هایی آمیخته با هنر و خلاقیت!

بسته بندی هایی متفاوت که حس خلاقیت و هنر را به شما القا میکند ، این نوع از بسته بندی ها شلوغ ، پرزرق و برق و به قولی پوشانده شده با لباس هنر هست.

بسته بندی خلاقانه و هنری

۵- بسته بندی هایی با طراحی فنی و تشریحی

تنوع زیاد بسته بندی ها بیشتر این صنعت را به گالری های هنری تشبیه میکند

گویا ک یک تابلویی از هنر و نقاشی روبروی شماست بجای یک جعبه محصول! بسته بندی هایی با طراحی فنی و تشریحی که با طرح ها و تصاویر جذاب به خوبی به شما نشان میدهد که محتوای درون آن چیست!

بسته بندی فنی و تشریحی

 

در این مطلب سعی شد تا تعداد کمی از بسته بندی های محبوب برای سال ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم.

در آینده این مطلب بروز خواهد شد و تعداد بیشتری از این بسته بندی هارا به شما معرفی خواهیم کرد.

همچنین میتوانید به این صفحه مراجعه کنید و تعدادی از بسته بندی های وبسایت پک هلپ را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *