ArabicEnglishPersian
Slide 01-min
Slide 02-min
Slide 03-min
previous arrow
next arrow

آموزش طراحی و ساخت بسته بندی هاردباکس

در این مطلب از وبسایت پک هلپ قصد داریمآموزش طراحی و ساخت بسته بندی هاردباکس را به شما بدهیم و همچنین در انتهای مطلب آموزش ساخت هاردباکس را میتوانید بصورت ویدئویی تماشا کنید. قبلتر توضیح دادیم که هاردباکس چیست و چرا بهترین گزینه برای بسته بندی های لوکس هست و امروز هم قصد داریم آموزش ساخت هاردباکس را به شما بدهیم تا بدانید شیوه طراحی و ساخت یک هاردباکس به چه شکل هست.

 

آموزش طراحی و ساخت بسته بندی هاردباکس

قدم اول ساخت هاردباکس

ورقه ایی اصطلاحا بانام تخته خام روبروهستید، در ابتدای کار باتوجه به کارتان میتوانید این ورق را رنگ کنید و رنگ سطح داخلی آنرا تغییر دهید و سپس با استفاده از قالب برش ، برش های مدنظرتان را برروی آن انجام دهید.در تصویر خطوط نقطه چینی را مشاهده میکنید که با هدف بهتر و تمیزتر تاخوردن جعبه بسته به نیاز در قسمت های مختلف بوسیله قالب های شیارزن استفاده میشود.

قدم دوم ساخت بسته بندی هاردباکس

سپس دیواره های جعبه را برروی خطوط شیاخورده تا بزنید و جعبه را به شکل دلخواهتان در بیاورید ، درتصویر نوارچسب هایی را مشاهده میکنید که در چهارگوشه جعبه استفاده شده به جهت نگه داشتن شکل جعبه و پس از آن جعبه را درون دستگاه نگه دارنده میکنید تا شکل خودرا بگیرد.

مرحله سوم طراحی هاردباکس

حال وقت آن رسیده تا رنگ و لعابی به هاردباکستان بدهید و آنرا با یک لایه رویی که حاوی طرح و تزئینات شماست آراسته کنید. دقت کنید این لایه را جوری برش دهید که به خوبی جعبه را بپوشاند و در نهایت هاردباکس شما آماده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *