ArabicEnglishPersian
Slide 01-min
Slide 02-min
Slide 03-min
previous arrow
next arrow

هاردباکس بهترین بسته بندی برای کالاهای لوکس !

کالاهای لوکس و گران قیمت حکایت خیلی متفاوتی دارند نسبت به سایرکالاها ، یکی از آنها نوع بسته بندی آنهاست و به جرات میتوان گفت هاردباکس بهترین بسته بندی برای کالاهای لوکس میباشد. یک کالای لوکس و گران قیمت باید از بسته بندی خاص و متفاوت برخوردار باشد در غیر اینصورت تاثیر مخرب زیادی برروی فروش و برندسازی آن محصول خواهد داشت لذا توصیه میشود وسواس زیادی در انتخاب بهترین بسته بندی برای کالای لوکستان داشته باشید.

یکی از ماشین های معروف و گران قیمت دنیارا تصور کنید، به عنوان مثال بنز، فرض کنید آخرین مدل و گران قیمت ترین مدل این ماشین از ظاهری داغون و زشت برخوردار باشه ولی در باطن ، بشدت قدرتمند ، با انواع و اقسام آپشن ها و ….. باشه! آیا شما ابراز علاقه ایی به این ماشین میکنید ؟ به جرات میتوان گفت که اگر شما ثروتمند ترین فرد روی کره زمین هم باشید هیچوقت یک قران هم خرج چنین ماشینی که ظاهر مناسبی نداره نمیکنید! بسته بندی کالاهای گران قیمت و لوکس هم همین وضع را دارد و شما باید در بسته بندی آنها دقت کنید و بهترین نوع بسته بندی را برایش انتخاب کنید.

بسته بندی لوکس

در مقالات قبلی درمورد هاردباکس بطور کامل توضیح داده ام و اگر نمیدانید هاردباکس چیست به این مطلب مراجعه کنید و آنرا مطالعه کنید.

و اما چرا هاردباکس بهترین بسته بندی برای کالاهای لوکس میباشد ؟

بطور کل بسته بندی از اهمیت زیادی برخوردار است به جرات میتوان هاردباکس را از خاص ترین ، زیباترین و با کیفیت ترین شکل بسته بندی دانست ، بسته بندی که به بهترین شکل ممکن محصول شمارا بازتاب میدهد و رنگ و لعاب آنرا حفظ میکند و باعث میشود حتی به مراتب محصول شما خاص تر از آنچه که هست به نظر برسد !

هاردباکس ادکلن

هاردباکس ها محصول شمارا زیباتر و جذاب تر نمایش میدهند

شرکت ها و برندهای بزرگ جهان که معروف به تولید و ارائه محصولات لوکس هستند بیش از همه تمایل دارند تا محصولاتشان در هاردباکس قرارداده شود ، تامین امنیت محصول به بهترین شکل ممکن ، استفاده از درب هایی مغناطیسی ، استفاده از روکش ها و یا تودوزی های چرمی ، براق ، باز بودن دست طراح برای اجرای بهترین و زیباترین طرح ها تنها گوشه کوچکی از ویژگی های برجسته و مهم هاردباکس ها میباشد.

مردم به خرید کالاهایی که در هاردباکس بسته بندی شده اند تمایل بیشتری برای خرید نشان میدهند

انسان موجودی کمالگراست و ۹۹ درصد انسان ها ترجیح میدهند در انتخاب هرچیز ، بهترین آنرا انتخاب کنند ، خوراک ، پوشاک ، مسکن و هرچیزی که در این دنیا وجود دارد ، حس لوکس بودن ، گران قیمت بودن ، ارزشمند و بااعتبار بودن به انسان ها حس خوشایندی را منتقل میکند و از اینرو شما باید در همه جوانب تولید ، بسته بندی ، بازاریابی و فروش یک محصول به این قسمت توجه ویژه ایی داشته باشید.

شما باید بتوانید به خوبی در نگاه اول مشتری را به سمت کالا بکشانید و اورا وادار کنید تا محصول را در دست بگیرد و بیشتر برسی کند. شما تنها یک فرصت چند ثانیه ایی دارید برای اینکه در بین انبوهی از کالاها نظر مشتری را جلب کنید و اورا به سمت کالای خود بکشانید، اگر موفق شوید مشتری را به سمت کالا بکشانید و اورا وادار کنید تا برسی دقیق تری برروی کالای شما داشته باشد احتمال فروش را بالاتر برده ایید.

هاردباکس شیشه عطر

هاردباکس ها امنیت بیشتری را فراهم میکنند

محصولات درون بسته بندی های هاردباکس نسبت به سایر نوع های بسته بندی امنیت بیشتری را دارند ، بسته بندی ایی سفت و محکم که به خوبی از محصول شما مراقبت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *