ArabicEnglishPersian
Slide 01-min
Slide 02-min
Slide 03-min
previous arrow
next arrow

اطلاعاتی درمورد بسته بندی های مقرون به صرفه محصولات

در این مطلب میخواهیم اطلاعاتی درمورد بسته بندی های مقرون به صرفه محصولات نکاتی را به شما ارائه کنیم. برای کسب و کارهای نوپا کوچکترین صرفه جویی ها هم از اهمیت زیادی برخورداره و باید مدیریت خوبی برروی هزینه ها داشت چراکه همین مدیریت های خوب و اهمیت به جزئیات هست که یک کسب و کار را از ورشکستگی به سمت پیشرفت و توسعه میبرد.

هرچند که در مطالب گذشته مطالب زیادی درمورد بسته بندی های مختلف نوشتیم به عنوان مثال چندروز گذشته مطلبی درمورد بسته بندی لوکس و گران قیمت هاردباکس ها نوشتیم و توضیح دادیم که چه تاثیر خوبی برروی افزایش  فروش و برندسازی دارد اما همیشه این موضوع صادق نیست و برای یک شرکت نوپا میتواند آسیب رسان هم باشد.

چگونه بهترین بسته بندی مقرون به صرفه مناسب را انتخاب کنیم ؟

ابتدا باید برسی کنید که کسب و کار شما در چه شرایطی وجود دارد ، شیوه فروش و بازارهای هدفتان کجاست و سپس به سراغ انتخاب نوع بسته بندی مناسب خود بروید. به عنوان مثال اگر شما یک فروشگاه اینترنتی هستید صرفا محصولات را از طریق پست به دست مشتری میرسانید استفاده از جعبه های پستی بهترین گزینه میباشد ولی اگر محصولات شما در مغازه های خرده فروشی هم جایی دارند و میخواهید بسته بندی محصولاتتان کمی هم از جذابیت بصری برخوردار باشند بهترین گزینه استفاده از بسته بندی های مقوایی محکم و مقاوم میباشد.

یادتان باشد ، کیفیت را قربانی قیمت نکنید!

  • اگر با قیمتی خیلی پایین مواجه شدید به کیفیت بسته بندی شک کنید
  • اگر محصول شما سنگین است مطمعن شوید جعبه مقوایی شما از ضخامت و استقامت کافی برخوردار است
  • مطمعن شوید که در عین ارزان قیمت بودن، بسته شما از کیفیت و زیبایی قابل قبولی برخوردار است

چند ایده برای جعبه های مقوایی مقرون به صرفه:

جعبه مقوایی ارزان خلاقانه

بسته بندی مقرون به صرفه

جعبه مقوایی ارزان

جعبه مقوایی ساده

و در آخر باید گفت که اگر تازه کسب و کاری را شروع کردید و یا قصد ندارید هزینه زیادی صرف بسته بندی هایتان کنید این را همیشه در نظر داشته باشید که هیچوقت اعتبار و برند خودرا برای کمی هزینه کمتر به خطر نیندازید و کیفیت را قربانی قیمت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *