ArabicEnglishPersian
Slide 01-min
Slide 02-min
Slide 03-min
previous arrow
next arrow

خدمات

 

طرح و توسعه ( R & D )

 

صنایع چاپ و بسته بندی پک هلپ با توجه به چشم انداز خود ، شناخته شده ترین برند صنعت چاپ و بسته بندی در رهبری تکنولوژی با قابلیت‌های کیفیت کلاس جهانی، وظیفه حساسی در صنعت چاپ و بسته بندی بر عهده داشته همواره درتلاش است که گامهای قابل توجهی در این صنعت برداشته باشد.


تیم ما  با بیش از نیم قرن تجربه ارزشمند در صنعت چاپ ،بسته بندی و خدمات پس از چاپ همواره به عنوان نوآورترین ،خلاق ترین و ایده پرداز ترین برند در صنعت چاپ و بسته بندی شناخته شده است. 


 متخصصین  تحقیق وتوسعه صنایع چاپ و بسته بندی پک هلپ دائما در حال بررسی توسعه خدمات و امکانات چاپی و بسته بندی در جهت بالابردن سطح کیفی در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان داخلی و خارجی در سطح خاورمیانه می باشد.


تیم ما با حضور مستمر،باشکوه و بازدید آخرین دستاوردهای روز دنیا در نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی دوره ای و موردی همواره سعی در به روز نگه داشتن دانش فنی خود دارد که بهترین خدمات را ارائه دهد.

 

مهندسی و طراحی بسته بندی

طراحی خلاق وهوشمندانه باعث جذاب تر شدن بسته بندی محصولات میشود و نقش مهمی در بازار رقابتی امروزه دارد.
تیم مهندسی و طراحی کمپانی پک هلپ با در نظر گرفتن مراحل تولید ،امکانات و تحلیل طراحی های ساختاری .زیبایی و جذاب بودن بسته بندی،افزایش کارایی ،قابل بازیافت بودن ریسک های احتمالی در طی چرخه تولید را به حداقل میرساند.


با ترکیب خلاقیت، تکنولوژی،هنر و صنعت میتوانیم طراحی و ساختار بسته بندی خوبی را برای محصولات داشته باشیم در واقع برای بهبود شرایط نگهداری، حمل و نقل، بازاریابی این یک عمل حیاتی است…!

همچنین تولید و طراحی جعبه بسته بندی مناسب و موفق در برند سازی یک کالا مستلزم ساختاری به صورت مهندسی است که تیم ما توانسته است در امر طرح و ساختار که دو ویژگی مهم در بسته بندی است، موفق به تولید محصول مورد پسند مشتری باشد.


می توان گفت، ایده و پروسه بسته بندی برای هر محصول با توجه به نوع آن، محل فروش و جغرافیای بازار هدف می تواند متفاوت باشد. 

تولید و تأمین

متن این بخش در اینجا نوشته میشود .